9 września 2022

Oddaj głos na boisko dla dzieci i młodzieży przy naszej szkole

12 września startuje głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Łapy 2023.

W tym roku w imieniu społeczności szkolnej zostało złożone zadanie „Wielofunkcyjnego boiska marzeń  dla dzieci i młodzieży przy Szkole Podstawowej im. Księdza Jerzego Popiełuszki w Łupiance Starej”.

Dwa lata temu  szkoła po raz pierwszy wzięła  udział w Budżecie Obywatelskim. Dzięki zebranym głosom nasze zadanie zostało zrealizowane: mamy wymarzoną  „Siłownię pod chmurką”. Cieszymy się, ponieważ szkoła zyskała na atrakcyjności i stała się miejscem nie tylko dla społeczności szkolnej, ale również lokalnej.

Została jeszcze druga część boiska, nieco już zniszczona i niezbyt atrakcyjna. 
Przystępując do Budżetu Obywatelskiego 2023 mamy szansę to zmienić. Proponujemy kolejne miejsce do aktywnego spędzenia czasu wspólnie z rodziną , znajomymi, kolegami z podwórka  oraz sąsiadami. Wymarzone boisko będzie atrakcyjnym elementem przestrzeni  szkolnej i publicznej, które umożliwi aktywizację społeczności lokalnej i integrację oraz uporządkuje i zagospodaruje teren starego boiska. 

Nie ukrywamy, że oczekujemy pomocy w zebraniu potrzebnych głosów. Głosujmy na pozycję „Nr 1”. Bardzo prosimy o poparcie naszej szkolnej inicjatywy.

Dyrektor Szkoły
Alicja Skłodowska 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz