6 maja 2022

Konkurs plastyczny: "Mój patron - portret ks. Jerzego Popiełuszki"

    W konkursie plastycznym: "Mój patron - ks. Jerzy Popiełuszko" wzięło udział 37 uczniów. Inspiracją do udziału w konkursie jest zbliżająca się uroczystość nadania imienia bł. ks. Jerzego Popiełuszki naszej szkole. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonać portret przyszłego patrona szkoły. Komisja Konkursowa przyznała nagrody i wyróżnienia oraz podziękowania za udział.

    W kategorii klas I-III pierwsze miejsce zdobyły: Anastazja Kierzkowska z klasy II i Julia Śliwonik z klasy III; drugie miejsce Igor Popławski z klasy III oraz Maria Kulesza z klasy II; trzecie miejsce Wiktoria Rogalewska z klasy II i Amelia Łotko z klasy III. Pozostali uczniowie z tej kategorii wiekowej zdobyli wyróżnienia. 

    W kategorii klas IV-VIII pierwsze miejsce zdobyła Adrianna Jaworowska z klasy V; drugie miejsce Kamila Kalinowska z klasy VII i Magdalena Piszczatowska z klasy VIII; trzecie miejsce Aleksandra Mojsa z klasy V oraz Emilia Pawenta z klasy VII; wyróżnienia zdobyli: Anna Karpowicz z klasy VI oraz Grzegorz Popławski z klasy VI. 

    Pozostali uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody pocieszenia. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz