25 czerwca 2021

Żegnaj Szkoło, Żegnajcie Przyjaciele ...

    25 czerwca 2021 r. uroczysty apel zakończył trudny i pracowity rok szkolny 2020/2021.  Po ciepłym i życzliwym przemówieniu Pani Dyrektor, przyszedł czas na pożegnanie dziesięcioro absolwentów naszej szkoły. To tu osiem lat temu zostali włączeni  w poczet społeczności szkolnej i krok po kroku pokonywali bariery, zdobywali wiedzę, a dziś ich drogi się rozeszły. Następnie uczniowie klasy ósmej złożyli ślubowanie ABSOLWENTÓW. Klasa III zakończyła pierwszy etap nauki. Krótkim występem artystycznym pożegnała swoją wychowawczynię.  W końcu przyszedł czas na wręczenie stypendiów i świadectw za wysokie wyniki. Podziękowania wręczono również tym rodzicom, którzy najbardziej wspierali wychowawców i szkołę przez ten trudny rok.

    Absolwenci Szkoły Podstawowej w Łupiance Starej: Urszula Bielicka, Bartosz Jabłonowski, Julia Kalinowska, Sebastian Pułkośnik, Zuzanna Roszkowska, Kacper Rutkowski,  Sebastian Szostak, Natalia Teresa Szymkowska, Dawid Wołodkiewicz, Julia Wołpiuk.

    Uczniom DZIĘKUJEMY za prawdziwy hart ducha, determinację, za radość i optymizm w niełatwym zadaniu uczenia się na odległość. Rodzicom DZIĘKUJEMY za współtworzenie naszej Szkoły w czasie pracy zdalnej i gratulujemy – Państwo również otrzymaliście promocję z wyróżnieniem do następnej klasy.   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz