19 kwietnia 2021

Ogólnopolski konkurs kalendarzowy Państwowej Straży Pożarnej 2021 rok ”Pomoc Służba Pasja”

Szkoła Podstawowa w Łupiance Starej zgłosiła swój udział w ogólnopolskim konkursie „Pomoc Służba Pasja” dla klas I-VIII, którego organizatorem jest Komenda Głównej Państwowej Straży Państwowej. Celem konkursu jest szerzenie wiedzy na temat bezpiecznych zachowań na wypadek zagrożenia, jak również popularyzacja wiedzy o straży pożarnej w Polsce.

W tym roku konkurs składał się z czterech ciekawych konkursów tematycznych takich jak: „Projekt na maskotkę Państwowej Straży Pożarnej” i „Gra planszowa”, dla każdej grupy wiekowej ze szkół podstawowych. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Łupiance Starej liczne zaangażowali się do rywalizacji, wykonując pracę plastyczną na maskotkę  oraz grę planszową o tematyce bezpieczeństwa. Spośród dostarczonych prac na etapie szkolnym nagrodzono i wyróżniono następujących autorów:

Maskotka Państwowej Straży Pożarnej

I miejsce: Anna Karpowicz z kl. V, Julia Narewska kl. VII,

II miejsce: Adrianna Jaworowska kl. IV, Aleksandra Łupińska kl. V, Gabriela Płońska kl. VII, Daria Markowska kl. VII

III miejsce: Paweł Szehidewicz kl. V, Martyna Jabłonowska kl. VII, Magdalena Piszczatowska kl. VII, Zuzanna Roszkowska kl. VIII

Gra planszowa

I miejsce: Bartosz Jabłonowski kl. VIII

II miejsce: Kacper Rutkowski kl. VIII


Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom, wychowawcom i rodzicom za zaangażowanie. Będziemy śledzić wyniki konkursu na etapie ogólnopolskim. Trzymamy kciuki za prace naszych uczniów! 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza