11 września 2020

„Siłownia pod chmurką” przy Szkole Podstawowej w Łupiance Starej

W świecie pełnym komputerów i braku aktywności fizycznej budowa plenerowej siłowni pod chmurką przy Szkole Podstawowej w Łupiance Starej byłaby ogromną szansą ( zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych) na aktywne spędzenie wolnego czasu z jednoczesną korzyścią dla zdrowia.

Mogliby korzystać z niej nie tylko uczniowie szkoły, lecz cała społeczność lokalna. Utworzenie takiej siłowni to szansa na zdrowe, radosne życie i alternatywa na inny model aktywności fizycznej oraz atrakcja w miejscowości oddalonej od nowoczesnych ośrodków kultury i sportu.
W związku z tym został napisany projekt, który otwiera nam drogę do działania. Dorównajmy innym!
Jednak sami nie damy rady! Aby projekt mógł wejść w życie, potrzebujemy Państwa pomocy.
Uczniowie szkoły i nauczyciele, na czele z Panią Dyrektor Alicją Skłodowska, kierują do Państwa serdeczną prośbę o wsparcie projektu i oddanie głosu w terminie od 14 do 21 września na specjalnie przygotowanym do tego formularzu, dostępnym w szkole lub na stronie Urzędu Miejskiego w Łapach (do pobrania). Głosować mogą również dzieci niepełnoletnie. Rodzic zobowiązany jest wypełnić zgodę dostępną również na stronie gminy w zakładce Budżet Obywatelski 2021.
Dzieci i pracownicy szkoły będą niezwykle wdzięczni za Państwa poparcie i każdy oddany głos. Uśmiech dziecka i jego zdrowie oraz radość są bezcenne.
Pamiętajmy, że razem możemy więcej!!!
Do dzieła!!!
😉😊

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza