26 czerwca 2020

Do widzenia przyjaciele...

26 czerwca 2020r. to data, która na długo zapadnie uczniom, nauczycielom oraz rodzicom w pamięci. Był to nietypowy koniec roku, równie nietypowego roku szkolnego. Ochronne maseczki i rękawiczki, dystans społeczny i zdalne nauczanie stały się naszą nową rzeczywistością.

W tym miejscu pragniemy podziękować uczniom za systematyczność, rodzicom za wytrwałość, nauczycielom za pomysłowość, a Wszystkim za sprostanie trudnym wymaganiom.

Z łezką w oku, dzisiejszego słonecznego poranka, pożegnaliśmy czternaścioro absolwentów naszej szkoły. Z całego serca życzymy Wam spełnienia marzeń, planów i osiągnięcia wyznaczonych celów. Nie bójcie się chcieć i realizujcie swoje pragnienia!  Nie mówimy Wam żegnajcie, lecz do zobaczenia.Natomiast uczniowie klasy III  wkroczyli w następny etap edukacji. Dziś podziękowali Wychowawczyni za wspólne 3 lata, odebrali dyplomy, nagrody i świadectwa. Pozostali uczniowie, także mieli możliwość krótkiego spotkania z wychowawcami.

Kończąc ten trudny dla wszystkich rok szkolny, życzymy Wam wspaniałych i bezpiecznych oraz pełnych zdrowia wakacji. Miejmy nadzieję .... do zobaczenia we wrześniu, w tradycyjnej formule.

Absolwenci Szkoły Podstawowej w Łupiance Starej:
Sylwia Bielicka, Paweł Filonik, Marta Hryc, Konrad Jaworowski, Zofia Kamińska, Patrycja Karpowicz, Paweł Łupiński, Julia Muczyńska, Julia Piekutowska, Gabriela Piszczatowska, Krystian Płoński, Paweł Szymójko, Milena Wołodkiewicz, Magda Zadykowicz. 

Stypendyści Burmistrza Łap:

Klasa IV
Paweł Szehidewicz, Anna Karpowicz, 

KLASA V
Magdalena Żur, Emilia Pawenta 

KLASA VI
Magdalena Piszczatowska, Martyna Jablonowska 

KLASA VIII
Paweł Filonik, Gabriela Piszczatowska 

Wzorowi uczniowie w kl. IV- VIII:

KLASA IV
Paweł Szehidewicz, Anna Karpowicz, Grzegorz Popławski, Daria Markowska

KLASA V
Magdalena Żur, Emilia Pawenta, Kamila Kalinowska

KLASA VI
Magdalena Piszczatowska, Martyna Jablonowska, Wiktoria Markowska, Julia Narewska, Zofia Pawenta 

KLASA VII
Bartosz Jabłonowski 

KLASA VIII
Paweł Filonik, Gabriela Piszczatowska, Patrycja Karpowicz, Konrad Jaworowski, Paweł Szymójko 

Najlepsi czytelnicy: Igor Popławski kl. I, Adam Żur kl. I, Paweł Ćwiklewski kl. II, Adrianna Jaworowska kl. III, Patryk Popławski kl. III, Emilia Pawenta kl. V

Sportowiec roku: Gabriela Piszczatowska kl. VIII

Uczeń ze 100% frekwencją w roku szkolnym 2019/2020 - Konrad Jaworowski kl. VIII

Gratulujemy!!!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz